Pre deti a mamičky

Magazín pre mamičky a budúce mamičky

PR

Detské náušnice – roztomilý aj nadčasový dizajn

Prvé náušnice majú pre dievčatko, a neskôr slečnu, symbolický význam. Stávajú sa spomienkou na radostné detské obdobie a lásku rodičov či starých rodičov, ktorí sa ju rozhodli vyjadriť krásnym šperkom.

 

Spracovanie detských náušníc by malo byť hravé aj nadčasové zároveň. Určitý balans medzi roztomilosťou a jednoduchosťou bude kľúčom k tomu, aby si tento často prvý šperk udržal svoju pozíciu medzi obľúbenými ozdobami po dlhé roky.

Náušnice pre deti

 

Motívy kvetov

Prírodné motívy ako kytička alebo trojlístok sú ideálnym kompromisom medzi detským motívom a dizajnom, ktorý môžu nosiť aj dospievajúce. Na dievčatku budú vyzerať roztomilo a hravo, na mladej slečne potom nežne a romanticky. Napríklad trojlístky z ružového zlata s diamantom sú presne tým typom šperku, ktorý s dievčaťom porastie.

 

Zo zvieracej ríše

Prevažná väčšina dievčatiek zvieracím motívom neodolá, a tak je to stávka na istotu. Určite neprehliadnite napichovacie náušnice lienky s diamantmi alebo motýlikové náušnice z bieleho zlata na brizúru.

Detské náušnice v tvare zvieratiek

 

Diamanty

Detské náušnice s diamantmi sa stanú rodinným klenotom, ktorý pre každú ďalšiu generáciu bude nadobúdať na hodnote. Trblietavé diamanty rozžiaria dievčenskú tvár a budú sa malej parádnici hodiť k šatám vo všetkých farbách. Stavte napríklad na najobľúbenejší šperkový motív v podobe srdiečkových náušníc z bieleho zlata s diamantmi.

Detské náušnice

 

Minimalizmus

Zvlášť pri náušniciach na puzetu je veľká šanca, že neomrzia ani po mnohých rokoch. Jednoduché tvary ako trojuholník, tyčinka alebo hviezda sú nestarnúce. Šperk s rovnakým motívom navyše môže nosiť dcéra aj mamička.

 

Veselé farby

Detské náušnice s prírodnými farebnými kameňmi sú hravé a veselé, zároveň však majú punc luxusu. Zamerajte sa na obľúbenú ružovú farbu v podaní náušníc z bieleho zlata s guľatými turmalínmi alebo na žiarivé topásové náušnice.

 

Pozrite si bohatú ponuku náušníc z ateliéru KLENOTA. Vybraný model si môžete objednať v akejkoľvek farbe zlata. Napichovacie náušnice štandardne dodávajú so zapínaním na puzetu, zapínanie vám však na prianie bezplatne vymenia aj za skrutku.

obrázky: klenota.sk

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Predetiamamicky.sk