Pre deti a mamičky

Magazín pre mamičky a budúce mamičky

PR

Tepláková súprava ako nevyhnutnosť tejto sezóny

Teplákové súpravy rozdeľujú ľudí do dvoch skupín. Na tých, ktorí na ne nedajú dopustiť a nosia ich počas celého roka. A na tých, ktorí sa im vyhýbajú. Súpravy sú pohodlné a vyzerajú veľmi dobre. Ak patríte do druhej skupiny, mali by ste im dať aspoň jednu šancu. Uvidíte, že neoľutujete.

 

 

Štýlový kúsok počas celého roka

Tepláková súprava má množstvo výhod. Tou najväčšou však je, že sa dá nosiť počas celého roka. V zime stačí siahnuť po prevedení s dlhými nohavicami a mikinou. V lete si zas vyberte pohodlné krátke nohavice s krátkym a voľným tričkom.

Univerzálnosť v nosení ale nie je jediným benefitom. Tým druhým je štýlový dizajn, vďaka ktorému ju môžete nosiť úplne všade. Doma, na nákupy, do mesta alebo na prechádzku do parku. Teplákový materiál sa prispôsobí presne tomu, čo práve potrebujete. Nikde vás neťahá ani nereže.

Ďalšou silnou stránkou je, že v súprave môžete variť, oddychovať aj športovať. Oblečte si ju vždy, keď pôjdete behať alebo cvičiť do fitness centra. Vyzerajte štýlovo aj pri tom, ako spaľujete prebytočné kalórie.

 

Jednoduchý, no pritom moderný outfit

Ani vás nebaví stáť hodiny pred skriňou a premýšľať, čo si oblečiete? Najlepším riešením sú štýlové dámske teplákové súpravy. Skvelo spolu ladia, vrch sa prakticky dopĺňa so spodnou časťou. Jediné, čo si k celému outfitu budete musieť vybrať, sú topánky. Prípadne nejaké doplnky.

Z obuvi sa k športovej súprave hodia hlavne tenisky. Dobré sú aj plátenky. Pri doplnkoch vyberajte niečo jednoduchšie, ako jednofarebná kabelka či ľadvinka. Zvoliť môžete tiež retiazky na krk a náramok na ruku.

Tepláková súprava vám pomáha šetriť čas a urýchli ranné chystanie. Stačí, aby ste si ju obliekli, doplnili topánkami a začali svoj deň.

 

Jedno aj viacfarebné

Ak hľadáte elegantné teplákové súpravy, zvoľte jednofarebné prevedenie. To vytvorí pekný celok a zaujímavý výsledok. Takýto outfit sa hodí každej vekovej kategórii. Obliecť si ho môžete aj do práce, kde nemáte prísny dress code.

Na druhej strane, v prípade, že by ste chceli trochu experimentovať, zvoľte viacfarebné prevedenia. Skvelo vyzerá kontrast čiernej a žltej. Inou možnosťou je jemnejší prechod, ako napríklad ružová a telová.

 

Cíťte sa dobre v každom outfite

Teplákové súpravy sú štýlové, no hlavne komfortné. Poskytujú pohodlie, od ktorého majú rifle a iné formálne nohavice ďaleko. Pri vybavovaní všetkých dôležitých vecí sa budete cítiť dobre, bez toho, aby vás niečo tlačilo a rezalo. Vyberte si jednu teplákovú súpravu aj vy. Vyzerajte trendy každý jeden deň.

zdroj: sponzorovaný článok

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Predetiamamicky.sk