Pre deti a mamičky

Magazín pre mamičky a budúce mamičky

PR

Po čom ženy túžia? Spravte im radosť týmito tromi gestami

V každom vzťahu je dôležité všímať si potreby toho druhého a občas ho aj potešiť niečím nečakaným. Takéto okamihy vnesú medzi partnerov správnu dynamiku. Čím prekvapiť vašu partnerku, aby ste sa dotkli jej skrytých túžob?

 

 

Počúvajte medzi riadkami

Ženy majú rady, ak ich naozaj počúvate. Ak chcete svoju priateľku prekvapiť, pripravte jej možnosť splniť si niektorý z jej tajných snov. Túžila sa ako malá učiť jazdiť na koni? Zaplaťte jej, alebo najlepšie aj vám obom, kurz jazdenia. Ak patrí medzi tie ženy, ktoré milujú adrenalín, pripravte deň plný zábavy a užite si spolu napríklad zoskok s padákom.

Medzi ženami je mnoho milovníčok nerušeného relaxu pri dobrej knihe. V takom prípade niet nad čím premýšľať. Dôkladne preberte jej knižnicu, kúpte knihu z jej obľúbeného žánru a položte ju na miesto, kde si ju iste všimne. Nezabudnite sa v ten deň postarať aj o večeru a chutný čaj alebo kakao k čítaniu. Pokiaľ chcete, aby si váš darček naplno vychutnala, môžete tiež umyť riad.

Zdá sa vám to byť priveľa tipov naraz? Dôležité je to, aby ste zvolili tú možnosť, o ktorej sníva práve vaša partnerka.

 

Voňavý darček, ktorému neodolá

Každá žena sa chce páčiť a k príťažlivému vzhľadu patrí aj nádherná vôňa parfumov. Dámske parfumy nie sú len klasickým nápadom na to, ako potešiť ženu. Skrýva sa v nich oveľa viac: vynikajú nežnosťou a silou, jemnosťou i množstvom energie. Ak neviete, ktorý vybrať, skúste sa porozhliadať v kúpeľni. Ktoré vône má najradšej? Sú sladké, ovocné, kvetinové, korenisté alebo svieže?

Nenašli ste v kúpeľňovej skrinke žiadny parfum? Dámske parfémy môžete vyberať aj podľa osobnosti. Ak patrí medzi ženy, ktoré si stavajú ambiciózne ciele, bude k nej pasovať viac korenistá vôňa. Citrusové dámske parfémy ocenia ženy, ktoré často športujú. Nie je to celkom ono? Možno patrí medzi romantičky, ktorým sa najviac páčia parfumy s akordmi kvetov. K parfumu môžete vybrať tiež parfumovaný sprchový gél s rovnakým základom vône. Takáto kombinácia nielenže spolu pasuje, ale podporí aj výdrž parfumu.

 

Rovnaké oblečenie alebo doplnky

Mnoho žien ocení darček, ktorý vášmu okoliu prezradí, že patríte k sebe. Za obyčajnými kúskami oblečenia alebo doplnkami sa totiž z pohľadu ženy skrýva oveľa viac. Takéto romantické gesto hovorí o tom, že vám na nej veľmi záleží. Či už vyberiete tričká alebo mikiny pre páry s vtipným motívom, alebo sa rozhodnete pre náramky pre páry, nie je to hlavné. Toto gesto prinesie niečo oveľa dôležitejšie: dáte jej najavo, že chcete o vašej láske povedať každému, koho stretnete.

zdroj: sponzorovaný článok

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Predetiamamicky.sk